seomaxwebové stránky

Navrhneme klientovy vhodný systém internetového obchodu a provedeme jeho registraci a přípravu administrace.
S programátory těchto systému dále připravíme nadstandardní programové a grafické úpravy dle požadavků klienta.

eshop

Jsme partneři internetových on-line systémů.

Podpůrné weby (Microsite)

- řešení SEO optimalizace složitých administračních systémů

Microsite weby jsou vhodné potřebuje-li firma zviditelnit svoji prezentaci na internetových vyhledávačích a systém současné webové prezentace nedovolí provádět SEO optimalizaci. Redakční systémy, e-shopy, atd.

1. Design a funkčnost

Požaduje-li zákazník připravíme nový web graficky shodný se současným webem nebo e-shopem. Připravíme strukturu potřebnou pro zdárnou SEO optimalizaci webové prezentace. Vyrobíme nové CSS styly, JS scripty, popřípadě flash animace. Microsite weby vytváříme pouze pro CEO pojekty.

Mateřský internetový obchod

mateřský internetový obchod

Micrositeweb

microsite

2. Texty microsite webu

Je vhodné pokud je to možné, aby microsite web byl zaměřen na určitou oblast prezentace. Provedeme potřebnou úpravu textů a výběr domény, aby nevzniklo klonování webu. Pokud by web měl stejnou strukturu a texty může být vyhledávači vyřazen z výsledků vyhledávání.

eshopeshopeshopeshopeshopeshopeshopeshopeshop

Výroba grafického prostředí a šablon

Připravíme grafický návrh a wireframe (rozložení) e-shopu. Dále vyrobíme statické nebo animované bannery, tlačítka, upoutávky, atd. Po schválení zajistíme implementaci grafického designu do internetového obchodu.

Snadná přehledná administrace

Správa e-shopu je pomocí moderní administrace jednoduchá a snadno pochopitelná. Administrace je vytvořena pro běžného uživatele, který nemusí mít žádné odborné znalosti. Celá obsluha e-shopu je řešena pomocí předdefinovaných formulářů. Administrace navíc obsahuje nápovědu a výuková videa. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, naše technická podpora je připravena vám vždy pomoc.

Bezpečně a spolehlivě

Jste v dobré společnosti ... shrnuto a podtrženo : 12429 spokojených uživatelů, několik let vývoje, vaše data jsou v bezpečí na vlastních výkoných a zálohovaných serverech s vysokou konektivitou do internetu, pravidelné zálohy vašich dat jsou samozřejmostí. Pro vaše ještě větší bezpečí jsme pojištěni na 10.000.000,- Kč v případě škody. Ale především se o systém WEBAREAL stará dostatečně početný a kvalifikovaný tým programátorů, administrátorů, síťových specialistů, grafiků a členů technické podpory.

Technická podpora

Potřebujete poradit jak vytvořit nový e-shop? Jak správně připravit a naplnit sortimentem? Jak přilákat více zákazníků? Nebo jen potřebujete další informace? Naše profesionální a ochotná technická podpora je připravena vám kdykoliv pomoci, vysvětlit a poradit po telefonu nebo emailu. Neváhejte s jakýmkoliv dotazem, nebojte se nás na cokoliv zeptat, pracovníci technické podpory vám vždy pomohou.

prostředí administrace eshopu

reference poptávka
homepartneři webuceo sitesitemapkatalog