seomaxwebové stránky

"SEO optimalizace je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky."

w3c

Validita (bezchybné zpracování kódu) podle použité deklarace je jedním z důležitých prvků, které přímo ovlivňuje pozici Vašeho odkazu ve vyhledávačích.

Naše nové webové prezentace jsou s deklarací HTML5

Otestujte si, zdali jsou Vaše webové stránky bez chyb.

strukturální posloupnosti

Zdrojový kód musí být napsán tak, aby zaručoval správné zobrazení webové prezentace ve všech vyhledávačích.
Je potřeba dodržovat strukturální posloupnosti textových nadpisů. Pokud budou Vaše stránky nesémantické, Váš web nebude nikdy SEO-friendly a jen těžko se budete prokousávat na přední místa ve vyhledávačích.

zdrojový kód html

Jedním z důležitých faktorů je správná indexace webových stránek do fulltextových katalogů internetových vyhledávačů. Má-li být stránka správně a optimálně zaindexována je potřeba mít umístěno na stránkách správné META značky a dále používat podpůrné soubory jako jsou sitemap.xml, robots.txt, atd...

linkbuilding

Linkbuilding - výměna zpětných odkazů je jednou z možností jak získat správné hodnocení Vašich webových stránek. Tato práce je velice časově náročná a né každy zpětný odkaz je pro stránku přínosem. Je dobré mít vytvořenou svou vlastní síť 3-way odkazů, které budou postupně stránkám předávat i své hodnocení.

Optimalizace odkazu webové prezentace na klíčové slovo pro internetové vyhledávače.

ceo

Naše služba spočívá v optimalizaci webových stránek a jejich odkazů na klíčová slova pro internetové vyhledávače. Pomocí auditního programu WEB CEO denně měříme pozici odkazu webových stránek na dané klíčová slova v internetových vyhledávačích.

PRO KLIENTY PROGRAMU SEO-CEO ZABEZPEČUJEME:

  • PRAVIDELNOU SEO OPTIMALIZACI WEBU
  • DENNÍ STATISTIKY UMÍSTĚNÍ ODKAZŮ NA KLÍČOVÁ SLOVA VE VYHLEDÁVAČÍCH
  • NAPOJEDNÍ WEBU DO 3WAY KATALOGU
  • AKTUALIZACE WEBU DO 24 HODIN
  • LINKBUILDING - VÝMĚNU KVALITNÍCH ZPĚTNÝCH ODKAZŮ

Naši zákazníci mají k dispozici klientské centrum, kde můžou sledovat statistiky umístění své webové prezentace na internetovém vyhledávači. Účtujeme až po dosažení předních pozic.

reference poptávka
homepartneři webuceo sitesitemapkatalog