seomaxwebové stránky

Administrační moduly

Ke každé webové prezentaci můžeme připojit administrační modul dle potřeb zákazníka.
Odpadá tím nutnost vytvářet kompletní webovou prezentaci v administračním prostředí a tím ušetřit finanční prostředky na výrobu webu. Vybírat můžete s následujích modulů:

1. Novinky / Aktuality

Administrační modul pro vkládání/editaci novinek nebo aktualit na webové stránky. Kromě textu lze vkládat obrázky, videa, atd..

2. Fotogalerie

Administrační modul pro vkládání/editaci fotografií do fotogalerie na webové prezentaci. V administraci lze vytvářed kategorie a podkategorie, měnit pořadí fotografií, vkládat popisky fotografií nebo kategorií.

3. Anketa

V administraci ankety lze nastavovat otázky a odpovědí, mazat hlasování atd. Aplikace je opatřena cookies ochranými prvky jako jsou například zakázání hlasování vícekrát z jednoho počítače.

4. Produkt

Vkládání produktových karet na webové stránky bez nutnosti celého systému e-shopu. V administraci lze vkládat obrázky, popisky, ceny, atd.

Webové aplikace

Webová aplikace v softwarovém inženýrství je aplikace poskytovaná uživatelům z webového serveru přes počítačovou síť Internet. Webové aplikace jsou populární především pro všudypřítomnost webového prohlížeče jako klienta. Ten se pak nazývá tenkým klientem, neboť sám o sobě logiku aplikace nezná. Schopnost aktualizovat a spravovat webové aplikace bez nutnosti šířit a instalovat software na potenciálně tisíce uživatelských počítačů je hlavním důvodem jejich oblíbenosti. Webové aplikace jsou používány pro implementaci mnoha podnikových i jiných informačních systémů, ale i freemailů, internetových obchodů, online aukcí, diskusních fór, weblogů, atd.

kalkulace

ON-LINE FORMULÁŘ jednoduše provede Vašeho zákazníka krok za krokem jednoduchým, nebo složitým formulářem pro odeslání závazné/nezávazné objednávky, kalkulace nebo dotazníku.

aplikace rezervace

Rezervace tělocvičny pro webové stránky obce Hrabová.

Uživatel si může jednoduše objednat a rezervovat tělocvičnu pomocí vytvořené aplikace na webových stránkách obce.

Administrátor aplikace pak povoluje objednávky v administraci.

aplikace anketa

Aplikace s vlastní administrací.
V administraci lze upravovat otázky a odpovědi nebo nulovat hlasováni.

Aplikace je opatřena cookies ochranými prvky jako jsou například zakázání hlasování vícekrát z jednoho počítače, atd.

aplikace direct mail

Direct mail
je jakoukoli propagační záležitostí zaslanou pomocí pošty nebo distribuční sítě přímo osobě, které chce prodejce produkt nabídnout. Directmail je součástí directmarketingu (přímého marketingu). U něj je nutné respektovat zákon o regulaci reklamy a zákon o ochraně osobních údajů.

Aplikace obsahuje administrační systém pro editaci a vytváření elektronických letáků, databázi pro editaci emailů.

Google Analytics

google analytics

Google Analytics nejen umožňuje měřit prodej a konverze. Nabízí také aktuální informace o tom, jak návštěvníci využívají webové stránky, jak se na ně dostali a jak lze zajistit, aby se na ně vraceli.

Nástroje analýzy
Služba Google Analytics je vybudována na výkonné platformě pro vytváření přehledů, se kterou lze snadno pracovat. Můžete se tedy rozhodnout, které údaje chcete zobrazit, a personalizovat své přehledy prostřednictvím několika kliknutí.

Analýza obsahu
Díky přehledům obsahu zjistíte, které části webu podávají dobrý výkon a které stránky jsou nejoblíbenější, takže můžete svým zákazníkům nabídnout lepší uživatelský dojem.

Analýza konverzí
Zjistěte pomocí celé řady analytických funkcí služby Google Analytics, kolik zákazníků jste schopni přilákat, kolik produktů či služeb prodáváte a kolik uživatelů uskutečňuje interakce s vaším webem.

analýza v google analytics analýza v google analytics analýza v google analytics analýza v google analytics analýza v google analytics analýza v google analytics

Formuláře na míru

Pro Vaše webové prezentace připravíme formuláře na míru. Např.: Kontaktní formuláře, poptávkové formuláře, nebo sofistikovanější objednávkové formuláře.

formulář formulář
reference poptávka
homepartneři webuceo sitesitemapkatalog