seomaxwebové stránky

ceo

SEO-CEO

Projekt SEO-CEO spočívá
v optimalizaci webových stránek a jejich odkazů pro internetové vyhledávače. Pomocí auditního programu WEB CEO denně měříme pozici odkazu webových stránek na dané klíčová slova v internetových vyhledávačích. Zákazník platí pouze úspěšné optimalizace a to pouze v případě, že odkaz na klíčové slovo se umístí na předních pozicích ve vyhledávačích Seznam.cz nebo Google.cz.

seo

SEO optimalizace webu

Nejdříve upravíme kód webové prezentace tak, aby splňoval veškeré zásady W3C validity kódu, sémantičnosti a správné umístění a vyplnění META značek webu. S klientem zanalyzujeme vhodná klíčová slova pro web a následně upravíme texty prezentace tak, aby webová prezentace splňovala potřebnou frekvenci klíčových slov a provedeme další potřebné nastavení webu.

linkbuilding

Linkbuilding

Pro CEO projekty provádíme průběžnou výměnu zpětných odkazů. Tím projektu zajistíme potřebné hodnocení a i větší návštěvnost webu. Vybíráme pouze kvalitní zpětné odkazy, které vždy prověřujeme mají-li pro projekt nějaký přínos. Na projektu není zavedena žádná automatizace a vše se prověřuje ručně. Sidewide odkazy pak prověřujeme v auditním programu nejsou-li přerušeny a zda mají požadovaný tvar.

výpis skenování pozic

Denní skenování pozice

Každý den skenujeme umístění internetové odkazu na klíčová slova v internetových vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz. Tyto výsledky se pak ukládají do výpisu v klientském centru.

keywords

Naklíčování webu

Upravíme obsah a zdrojový kód pro optimalizaci odkazu webové prezentace na klíčové slovo pro internetové vyhledávače.

3way network

Katalog 3-WAY

Pro vysoké umístění webové prezentace na internetových vyhledávačích je jedním z důležitých prvků popularita webu. Odkaz Vašeho webu zařadíme do našeho katalogu 3-Way na kterém získá Váš web potřebné příchozí odkazy od našich CEO projektů.

zdrojový kód

Zdrojový kód

Pravidelně provádíme úpravy zdrojotace vého kódu webové prezentak, aby vyhovoval potřebám změn indexovým robotům na internetových vyhledávačích. Jednou měsíčně provedeme komplexní audit webu. Jeho výsledky pak má možnost klient sledovat.

reference poptávka
homepartneři webuceo sitesitemapkatalog