seomaxwebové stránky

jquery

jQuery je javascriptová knihovna s širokou podporou prohlížečů, která klade důraz na interakci mezi JavaScriptem a HTML.

responzivní web

Responzivní design

Jedná se o způsob stylování HTML dokumentu, které zaručí, že zobrazení stránky bude optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atd.). Především díky vlastnosti Media Queries, která je zahrnuta ve specifikaci CSS3, lze rozpoznat vlastnosti zařízení, na kterém je stránka prohlížena a přizpůsobit tak samotnou stránku a její obsah.

html5

HTML5 & CSS3

HTML5 je specifikace jazyka HTML. Podle současného plánu by měla být konečná specifikace HTML 5.0 schválena do konce roku 2014. HTML5 umožňuje kromě jiného přehrávat multimédia přímo ve webovém prohlížeči a vytvářet v něm aplikace, které fungují i bez připojení k Internetu.

CSS3 (Cascading Style Sheets 3) je už třetí verzí CSS a to již od roku 2005, kdy byl vývoj této technologie zahájen konsorciem W3C. Očekávané dokončení této technologie se předpokládá na rok 2015, ale již dnes je většina vlastností podporována nejběžnějšími webovými prohlížeči.

jQuery navigace

Jquery navigace

Tvorba horizontální vysouvací navigace s pěknými slajdovacími efekty za použítí JavaScriptového frameworku jQuery.

thumbnail navigation

Slidy a Galerie

Pomocí Jqery knihovny lze na stránky umístit různé animovavané banery, prezentace, nebo fotogalerie.

google fonts

Nová písma

Skoro dvacet let platilo, že písmo, které používá webová stránka, musíte mít nainstalované na svém počítači. Díky CSS webovým fontům to už neplatí. Google vytvořil knihovnu open source fontů a API, které umožňuje jejich používání. Výběr fontů je celkem rozsáhlý. Počet fontů se nadále v tomto API rozšiřuje. Přispívat s dalšími novými písmy může prakticky kdokoli.

reference poptávka
homepartneři webuceo sitesitemapkatalog